Mailing list
Upišite se u našu mailing listu


  • Poslovnica Arena
  • 10020, Zagreb
  • Vice Vukova 6
  • Telefon: 01/5510-702, 01/5510-703, Fax:
  • Email: arena@instar-informatika.hr
  • Radno vrijeme: Pon-Pet: 10-21h / Sub-Ned: 09-21h
  • Poslovnica Heinzelova
  • 10000, Zagreb
  • Heinzelova 15
  • Telefon: 01/5599-671, 01/5599-669, Fax:
  • Email: prodaja@instar-informatika.hr
  • Radno vrijeme: Pon-Pet: 09-20h / Sub: 09-15h
  • Poslovnica Megastore
  • 10000, Zagreb
  • Zagrebačka cesta 164
  • Telefon: 01/5603-834, 01/5603-835, Fax:
  • Email: megastore@instar-informatika.hr
  • Radno vrijeme: Pon-Pet: 09-20h / Sub: 09-15h
  • Poslovnica Rijeka
  • 51000, Rijeka
  • Antuna Barca 7
  • Telefon: 051/490-497, 051/490-498, Fax:
  • Email: rijeka@instar-informatika.hr
  • Radno vrijeme: Pon-Pet: 09-20h / Sub: 09-15h
  • Poslovnica Split
  • 21000, Split
  • Mall of Split / prizemlje
  • Telefon: 021/ 440-215, 021/ 440-214, Fax:
  • Email: split@instar-informatika.hr
  • Radno vrijeme: Pon-Ned: 09-21h
  • WEB trgovina, Servis, Veleprodaja
  • 10000, Zagreb
  • Slavonska avenija 26/1, Žitnjak
  • Telefon: 01/5540-900, Fax:
  • Email: web@instar-informatika.hr servis@instar-informatika.hr veleprodaja@instar-informatika.hr
  • Radno vrijeme: Pon-Pet: 09-17h

  • Nema bolje informatičke trgovine u Hrvatskoj, preporuka
    Alen M.
     

  • Paaa doobro,dobro je sve...ima napajanje grafička rami sve ima.
    Toni D.
     

  • Veliki izbor svega i svacega, povoljne cijene i dobre akcije
    vedran k.
     

  • Pristojno i ljubazno osoblje, česte akcije na kojima se ulovi kvalitetne proizvode. Već 3 godine skoro isključivo ovdje kupujem tehniku.
    Matija M.
     

  • Mogu se naći/naručiti proizvodi kojih nema nigdje drugdje.Brza dostava i stručno osoblje
    Matija H.