Stiže kraj školske godine, vrijeme je da nagradite svoje vrijedne odlikaše i usput opremite sebe prije zasluženog godišnjeg odmora! Instar Informatika vam u novom LJETNOM KATALOGU donosi pregled najaktualnijih ljetnih tehno bestsellera koji će razveseliti vaše đake i studente i uz koje će uživati u nadolazećim praznicima...

U ljetnom katalogu vas čeka najbolje od Instar PC računala s 5 godina jamstva, laptopa, mobitela, e-romobila i dronova, monitora, gaming konzola, uvijek popularne periferije te još mnogo toga.

Kompletan Instar ljetni katalog pogledajte OVDJE.

Prošećite do najbliže Instar poslovnice gdje će vam naše ljubazno osoblje pomoći u odabiru best buy artikala za dugo, toplo ljeto!

- Zagreb, Selska cesta 44, selska@instar-informatika.hr, 01/5562-941, 01/5562-942
- Zagreb, Heinzelova 15, heinzelova@instar-informatika.hr, 01/5599-671, 01/5599-669
- Zagreb, Arena centar, arena@instar-informatika.hr, 01/5510-702, 01/5510-703
- Zagreb, Megastore, Zagrebačka cesta 164, megastore@instar-informatika.hr, 01/5603-834, 01/5603-835
- Rijeka, Fiumara ulica 15, rijeka@instar-informatika.hr, 051/490-497, 051/490-498
- Split, Mall of Split, split@instar-informatika.hr, 021/ 440-215, 021/ 440-214
- Zadar, City Galleria, zadar@instar-informatika.hr, 023/501-240, 023/501-241

Ili jednostavno kupite iz udobnosti svog doma putem našeg sigurnog i uvijek dostupnog webshopa, dostavljamo diljem Lijepe naše na vaš kućni prag...

Vidimo se u Instaru! ;)

Instar Informatika – kvaliteta i performanse bez kompromisa.


Instar BEST OF izbor iz ljetnog kataloga

nove znacke



  • Ugodna trgovina , lijepo uređena internetska stranica ,SVE POHVALE I LIJEP POZDRAV !!
    Nikola B.
     

  • One of the best IT stores in town. If they are out of stock, they'll order it for you. Super helpful bunch of guys, I wanna build a gaming rig now just because I'm so informed.
    Filip F.
     

  • Odlično,web shop je detaljan i dobro prezentiran!
    Dario R.
     

  • odlicno, jedna od najboljih stranica za elektroniku u hrvatskoj po mome misljenju.
    Mateja B.
     

  • Kupio sam komp preko vas, za malu cjenu se dobio jako jak komp. Svaka vam cast.
    Pero B.