Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!

Poslovnice

Zagreb

Poslovnica Point

Rudeška cesta 169a - 3 SATA BESPLATNOG PARKINGA
Kontakt:
01/4058-755, 01/4058-756
point@instar-informatika.hr
Radno vrijeme:
Pon-Sub: 09-21h, Ned: 09-14h (16 radnih nedjelja)

Zagreb

Poslovnica Heinzelova

Heinzelova 15
Kontakt:
01/5599-671, 01/5599-669
heinzelova@instar-informatika.hr
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08-20h, Sub: 09-15h

Zagreb

Poslovnica Arena

Vice Vukova 6 - BESPLATAN PARKING
Kontakt:
01/5510-702, 01/5510-703
arena@instar-informatika.hr
Radno vrijeme:
Pon-Ned: 09-21h (16 radnih nedjelja)

Rijeka

Poslovnica Rijeka

Fiumara ulica 15
Kontakt:
051/490-497, 051/490-498
rijeka@instar-informatika.hr
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08-20h, Sub: 09-15h

Zadar

Poslovnica Zadar

City Galleria - 1 SAT BESPLATNOG PARKINGA
Kontakt:
023/501-240, 023/501-241
zadar@instar-informatika.hr
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 08-20h, Sub: 08-14h

Split

Poslovnica Split

Mall of Split, Ul. Josipa Jovića 93 - BESPLATAN PARKING
Kontakt:
021/ 440-215, 021/ 440-214
split@instar-informatika.hr
Radno vrijeme:
Pon-Ned: 09-22h (16 radnih nedjelja)

Zagreb

Prodaja centralno skladište

Kanalski put 1
Kontakt:
01/5540-900
prodaja@instar-informatika.hr
Radno vrijeme:
Pon-Pet: 09-17h
(nije moguće preuzimanje na lokaciji)
Prijavi se na newsletter i prvi saznaj za najbolje akcije & najnoviju ponudu
najbolji, brzi i imaju najkvalitetnije prozvode!
Odlična preglednost webshopa i dostupnost svih podataka o proizvodu. lp.
Marija P.
lako za naručiti pogotovo je vrhunski što imate opciju vlastitog skupljanja u poslovnici
Jako jednostavan i povoljan webshop. U svome gradu nemam poslovnicu ali vjerujem da imaju vrhunsko osoblje i savjete, kao što se da i pročitati. Sve pohvale!
Nikša R.
Odlicno, preporučam obavezno 😍😍
Marko B.
INSTAR SHOP U BROJEVIMA
Uvjerljivo najbolji shop
Preko 150.000 poslanih paketa
Preko 200.000 mjesečnih posjetitelja