Sezona je već krenula, a vi još uvijek niste do kraja opremili svoje smještajne kapacitete? Ništa zato, Instar Informatika vam donosi pregled ključnih komada opreme ako želite maksimalno produžiti sezonu i zadovoljiti sve izbirljivije goste iz svih krajeva svijeta...

Uz neizostavne klima uređaje vam nudimo i robotske usisavače, televizore, tablete, all-in-one računala te ostalu vrijednu opremu koja diže cijenu vašem smještaju u koji će se gosti rado vraćati.

Kompletnu APARTMANSKU PONUDU za što duže i što uspješnije ljeto pronađite OVDJE.

Kupite iz udobnosti svog doma jer Instar dostavlja brzo i sigurno u sve kutke Lijepe naše ili posjetite jednu od naših 7 poslovnica u Splitu, Zadru, Rijeci i Zagrebu.

- Split, Mall of Split, split@instar-informatika.hr, 021/ 440-215, 021/ 440-214
- Zadar, City Galleria, zadar@instar-informatika.hr, 023/501-240, 023/501-241
- Rijeka, Fiumara ulica 15, rijeka@instar-informatika.hr, 051/490-497, 051/490-498
- Zagreb, Selska cesta 44, selska@instar-informatika.hr, 01/5562-941, 01/5562-942
- Zagreb, Heinzelova 15, heinzelova@instar-informatika.hr, 01/5599-671, 01/5599-669
- Zagreb, Arena centar, arena@instar-informatika.hr, 01/5510-702, 01/5510-703
- Zagreb, Megastore, Zagrebačka cesta 164, megastore@instar-informatika.hr, 01/5603-834, 01/5603-835


Instar Informatika – kvaliteta i performanse bez kompromisa.




znacke-novo



  • Pristojno i ljubazno osoblje, česte akcije na kojima se ulovi kvalitetne proizvode. Već 3 godine skoro isključivo ovdje kupujem tehniku.
    Matija M.
     

  • odlicno, jedna od najboljih stranica za elektroniku u hrvatskoj po mome misljenju.
    Mateja B.
     

  • Najbolja Informatička Trgovina u Hrvatskoj!!!
    Antonio V.
     

  • Vrh, ovo obavještavanje svakog koraka narudžbe od slanja do primitka je bolja od svih ostalih usluga i dostava vam je definitivno najbrža. Vrlo sam zadovoljan vašim proizvodima i uslugama. Hvala vam.
    Arian J.
     

  • Uvijek bio zadovoljan narudžbama, kvaliteti opreme i kako je sve napravljeno. Preporuka 10 od 10.
    Cikac P.